Šviesos terapijos prekės

Įveikite šaltojo sezono liūdesį su šviesos terapija

Gyvenant Lietuvoje, kur šaltasis sezonas trunka ilgiau nei šiltasis, sezoniškumo įtaką savo nuotaikai paneigti būtų sunku. Turbūt kiekvienas pastebime, jog vasarą jaučiamės žymiai gyvybingesni, laimingesni ir netgi energingesni. Visai kiti jausmai dažnai mus lydi šaltuoju sezonu – liūdesys, nerimas ir mieguistumas. Netgi tarptautiniai tyrimai rodo, jog šiaurinių valstybių gyventojams žymiai dažniau pasireiškia sezoninė depresija, dar žinoma „winter blues“ pavadinimu. Klausiate, kas čia kal...

Įveikite šaltojo sezono liūdesį su šviesos terapija

Gyvenant Lietuvoje, kur šaltasis sezonas trunka ilgiau nei šiltasis, sezoniškumo įtaką savo nuotaikai paneigti būtų sunku. Turbūt kiekvienas pastebime, jog vasarą jaučiamės žymiai gyvybingesni, laimingesni ir netgi energingesni. Visai kiti jausmai dažnai mus lydi šaltuoju sezonu – liūdesys, nerimas ir mieguistumas. Netgi tarptautiniai tyrimai rodo, jog šiaurinių valstybių gyventojams žymiai dažniau pasireiškia sezoninė depresija, dar žinoma „winter blues“ pavadinimu. Klausiate, kas čia kaltininkas? Natūrali šviesa!

Vienas dažniausių šiam sutrikimui gydyti taikomų metodų – fototerapija arba šviesos terapija. Tai gydymas intensyviu šviesos srautu, kuris kompensuoja natūralios šviesos trūkumą, siejamą su sezoniniais nuotaikos sutrikimais. Naudojimasis šviesos terapijos lempa pakelia darbingumą, nuotaiką, padeda įveikti depresiją. Su šia procedūra taip pat siejamas ir imuniteto stiprinimas: natūralios šviesos stygius dažniausiai silpnina imunitetą, todėl jos kompensavimas šviesos terapijos lempa gali veikti kaip profilaktinė priemonė.

Šiai terapijai naudojama speciali medicininė įranga – šviesos terapijos prietaisai. Pagal tai, kokios lempos yra naudojamos procedūrai atlikti, terapija skirstoma į dvi rūšis: poliarizuotos šviesos terapiją ir LED šviesos terapiją. Pirmuoju atveju naudojama tik tokia įranga, kurios šviesa,  atsispindėdama nuo specialaus veidrodžio, tampa poliarizuota. Būtent poliarizuotos šviesos terapija siejama su teigiama įtaka limfocitams bei imuninei sistemai. LED šviesos terapija atliekama naudojant šviesos diodus arba LED. Dažnai siejama su grožio procedūromis, ši šviesos terapijos rūšis taip pat pakelia darbingumą, nuotaiką, gerina odos būklę ir skatina jos atsinaujinimą.

Norsfototerapija – medicinos įstaigose dažnai taikoma terapinė priemonė, palepinti save šviesos terapijos lempos suteikiamais privalumais galite ir namų sąlygomis. Sopo.lt internetinėje parduotuvėje jūsų lauks ir poliarizuotos, ir LED šviesos terapijos lempos. Kaina taip pat motyvuoja: investavę į šį prietaisą namuose, o ne mokėdami už pavienius apsilankymus medicinos įstaigose, ne tik sutaupysite, bet ir greičiau pajusite šios terapijos poveikį.

Rodoma 1 - 8 iš 10