Šildytuvai ir šildyklės

Elektrinės šildyklės – priemonė nuo sąnarių skausmo

Liaudies išmintis jau nuo seno byloja: šiluma kaulų nelaužo. Ir išties – šiluma ne tik kad nesukelia nemalonių pojūčių, bet ir gali padėti su jais susidoroti. Puiki priemonė šilumos džiaugsmams pajausti – elektrinės šildyklės.

Šildyklės – tai įvairių formų ir dydžių elektriniai prietaisai, skirti savijautos gerinimui. Viena dažniausių priežasčių joms naudoti – vyresnio amžiaus žmones kamuojantys sąnarių skausmai, atsirandantys dėl susidėvėjimo reiškinių arba artrozės. Elektrinės šildyklės...

Elektrinės šildyklės – priemonė nuo sąnarių skausmo

Liaudies išmintis jau nuo seno byloja: šiluma kaulų nelaužo. Ir išties – šiluma ne tik kad nesukelia nemalonių pojūčių, bet ir gali padėti su jais susidoroti. Puiki priemonė šilumos džiaugsmams pajausti – elektrinės šildyklės.

Šildyklės – tai įvairių formų ir dydžių elektriniai prietaisai, skirti savijautos gerinimui. Viena dažniausių priežasčių joms naudoti – vyresnio amžiaus žmones kamuojantys sąnarių skausmai, atsirandantys dėl susidėvėjimo reiškinių arba artrozės. Elektrinės šildyklės sukuriama šiluma atpalaiduoja raumenis, gerina kraujo cirkuliaciją, mažina įtampą ir skausmus. Šis prietaisas taip pat tinkamas nugaros, sprando, pečių linijos skausmams gydyti. Dažniausiai turinčios temperatūros reguliavimo funkciją, šildyklės leidžia pasirinkti norimą kaitinimo galingumą. Šie prietaisai taip pat turi automatinio išsijungimo funkciją, tad yra visiškai saugūs net ir jums užmigus.

Šiuo metu rinkoje populiariausios šildyklės – elektrinės antklodės. Nors elektrinė šildanti antklodė yra tikras malonumas šaltuoju sezonu, šiuo prietaisu taip pat galima pagerinti ir bendrą savijautą. Elektrinė antklodė gerina kraujo cirkuliaciją, atpalaiduoja raumenis ir mažina artrito ar panašių sveikatos sutrikimų sukeliamą skausmą. Visos šiuolaikinės šildyklės yra padengtos minkštu ir odai maloniu audiniu, todėl ne tik sušildys, bet ir suteiks jaukumo. Šildykles galima skalbti skalbimo mašinoje, tad vienąkart įsigyta ji tarnaus daugelį metų ir pateisins šildyklės (elektrinės) kainą.

Kitos ne ką mažiau populiarios šildyklės – elektrinės kojų šildyklės. Šis šildyklių tipas ypač tiks nuolat kenčiantiems nuo šąlančių kojų ir puikiai pakeis senovines vilnos kojines. Visai kaip ir antklodė, ši šildyklė gerina kraujotaką, mažina skausmą bei turi visas reikalingas funkcijas: kaitinimo reguliavimą ir automatinį išjungimą. Vidinė kojų šildyklės dalis yra skalbiama skalbyklėje, neaukštoje temperatūroje.

Elektrines šildykles internetu įsigykite žymiai paprasčiau. Nuolat besidomėdami sveikatingumo prekių naujovėmis ir turėdami ilgametę patirtį šioje rinkoje, mielai padėsime išsirinkti geriausią šildyklę būtent jums arba jūsų artimiesiems.

Rodoma 1 - 8 iš 41