Pedikiūrui ir manikiūrui

Manikiūras, tai grožio procedūra, apimanti rankas ir rankų nagus. Rankų manikiūrą galima atlikti namuose ar grožio salone, o turėti tvarkingai atrodančius rankų nagus svarbu ne tik moterims, bet ir vyrams. Manikiūro procedūrą apima nagų kirpimą, jų formavimą naudojant nagų dildę, nago paviršiaus poliravimą, odelių, esančių aplink nagų odą pašalinimą naudojant tam skirtas manikiūro priemones. Sveikatos specialistai pataria nekirpti nagų per trumpai. Nukirpti nagai neturi sukelti diskomforto jausmo. Antraip, galite pažeisti po nagu esančią odą...

Manikiūras, tai grožio procedūra, apimanti rankas ir rankų nagus. Rankų manikiūrą galima atlikti namuose ar grožio salone, o turėti tvarkingai atrodančius rankų nagus svarbu ne tik moterims, bet ir vyrams. Manikiūro procedūrą apima nagų kirpimą, jų formavimą naudojant nagų dildę, nago paviršiaus poliravimą, odelių, esančių aplink nagų odą pašalinimą naudojant tam skirtas manikiūro priemones. Sveikatos specialistai pataria nekirpti nagų per trumpai. Nukirpti nagai neturi sukelti diskomforto jausmo. Antraip, galite pažeisti po nagu esančią odą, gali lengviau patekti infekcija ar įaugti nagas.   

Kojų nagų ir pėdų priežiūra arba pedikiūras, apima kojų nagų kirpimą, formavimą, odelių šalinimą, negyvų pėdų odos audinių pašalinimą. Kojų, kaip ir rankų nagus rekomenduojama kirpti tiek, kad jaustumėtės komfortiškai. Kojų nagai dažniau yra linkę įauginėti. Pėdų oda yra linkusi dažniau suragėti, todėl kojų priežiūrai rekomenduojama naudoti pemzas, specialius šveitiklius, skirtus pėdų priežiūrai.

Norint turėti gražų pedikiūrą ir patraukliai atrodančias pėdas – labai svarbu pasirūpinti bendra pėdų sveikata. Kadangi kojos kas dieną patiria didelį nuovargį mūsų pėdutėms reikiamo tinkamo atsipalaidavimo. Šiuo klausimu Jums gali padėti specialios pėdų vonelės. Daugelis jų yra labai funkcionalios, todėl galėsite nesunkiai suminkštinti pėdų odą, bet ir atpalaiduosite pavargusias, patinusias kojas, kas yra būtina ne tik gerai kojų sveikatai, bet  ir bendrai savijautai. Kokybiškas kojų voneles bei kitas priemones kojų, rankų ir nagų priežiūrai galite užsisakyti internetu už patrauklią kainą.


Dažnai pedikiūras ir manikiūras yra laikoma vien tik kosmetine moterų grožio procedūra, tačiau tinkama kojų, rankų odos ir nagų priežiūra turi didelę reikšmę žmogaus sveikatai, o nepakankamas rūpestis rankomis, kojomis ir nagais gali sukelti tokias sveikatos problemas kaip įaugę nagai, nuospaudos, suragėjusi oda, dažnesnės odos arba nago infekcijos.

Rodoma 1 - 8 iš 12