LYAPKO aplikatoriai

Džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti platų "LYAPKO" aplikatorių/kilimėlių/masažuoklių asortimentą. Tai puikus ir inovatyvus būdas rūpintis savo sveikata! Gydytojo refleksoterapeuto, medicinos mokslų kandidato, išradėjo  N.G. Lyapko sukurti ir užpatentuoti masažiniai kilimėliai/aplikatoriai - tai elastingos guminės plokštės, kurios turi specialias gydomąsias adatėles, pagamintas iš įvairių organizmui naudingų metalų. Adatėlės, kontaktuodamos su oda, jos nepažeidžia, o didelis terapinis veiksmingumas pasiekiamas dėl galvaninių srovių, atsiranda...

Džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti platų "LYAPKO" aplikatorių/kilimėlių/masažuoklių asortimentą. Tai puikus ir inovatyvus būdas rūpintis savo sveikata! Gydytojo refleksoterapeuto, medicinos mokslų kandidato, išradėjo  N.G. Lyapko sukurti ir užpatentuoti masažiniai kilimėliai/aplikatoriai - tai elastingos guminės plokštės, kurios turi specialias gydomąsias adatėles, pagamintas iš įvairių organizmui naudingų metalų. Adatėlės, kontaktuodamos su oda, jos nepažeidžia, o didelis terapinis veiksmingumas pasiekiamas dėl galvaninių srovių, atsirandančių odoje, adatėlių antgaliuose ir tarp jų bei padidėjusios metalų elektroforezės į vidinę kūno aplinką. Lyapko aplikatorių/kilimėlių/masažuoklių naudojimas gali padėti kovoti su įvairiais negalavimais: stimuliuoja bendrą organizmo tonusą, didina darbingumą, gali padėti atsikratyti nemigos, pagerinti miego kokybę, taikoma kaip pagalbinė ar profilaktinė priemonė gydant virškinamojo trakto, širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo ir nervų sistemos ligas, gali sutrumpinti atsigavimo laiką po traumų, lūžių, operacijų, insultų, taip pat gali prisidėti prie hormonų pusiausvyros normalizavimo, gali padėti atstatyti vyrų ir moterų lytines funkcijas, gali padėti gydant ginekologines ligas ir kt. Liapko produkcija naudotis paprasta, ji - saugi, neinvaziška, labai efektyvi, tad aplikatorius galima naudoti tiek sveikatingumo įstaigose, tiek ir savarankiškai namuose.
Norint pasiekti ilgalaikį gydomąjį poveikį, kiekvienu konkrečiu atveju patartina naudoti skirtingus LYAPKO aplikatorius, todėl namų vaistinėlėje rekomenduojama turėti universalų jų rinkinį: 2 plokščius aplikatorius/kilimėlius (pvz., "Kvadro", "Šansas" ir kt.), 2-3 mažus aplikatorius/kilimėlius (pvz., "Kelioninis", "Mažylis" ir kt.) ir 1-2 volelius (pvz., "Universalus", "Didysis" ir kt.).