Irigatoriai

Dantų irigatorius – burnos higienai namų sąlygomis

Tinkama burnos higiena ir prižiūrėta šypsena – tai ne tik vizitinė mūsų kortelė, užtikrinanti pasitikėjimą savimi. Tai ir geros savijautos garantas, dažnai leidžiantis išvengti ilgų ir kartais nemalonių apsilankymų odontologo kabinete.

Rūpestis savo burnos higiena prasideda nuo dantų priežiūros namuose. Be visiems jau puikiai pažįstamų burnos higienos priemonių, tokių kaip elektriniai ar paprasti dantų šepetėliai, dantų siūlas ar burnos skalavimo skystis, šiuo metu vis labiau populiarėja na...

Dantų irigatorius – burnos higienai namų sąlygomis

Tinkama burnos higiena ir prižiūrėta šypsena – tai ne tik vizitinė mūsų kortelė, užtikrinanti pasitikėjimą savimi. Tai ir geros savijautos garantas, dažnai leidžiantis išvengti ilgų ir kartais nemalonių apsilankymų odontologo kabinete.

Rūpestis savo burnos higiena prasideda nuo dantų priežiūros namuose. Be visiems jau puikiai pažįstamų burnos higienos priemonių, tokių kaip elektriniai ar paprasti dantų šepetėliai, dantų siūlas ar burnos skalavimo skystis, šiuo metu vis labiau populiarėja namuose naudojami burnos irigatoriai. Turbūt jau matytas odontologo kabinete, burnos irigatorius yra prietaisas, skirtas preciziškai tarpdančių priežiūrai. Dantų valymo irigatorius veikia naudodamas siaurą, aukšto slėgio veikiamą, vandens srautą. Tyrimai rodo, jog toks metodas net iki 25 proc. geriau pašalina apnašas už įprastą dantų šepetėlį ir net perpus geriau valo tarpdančius už klasikinį dantų siūlą. Irigatorius puikiai pasiekia ir išvalo maisto likučius net po dantenų linija, dažniausiai nepasiekiama jokiems šepetėliams ar dantų siūlams.

Dantų irigatorius ypač rekomenduojama įsigyti ortodontinius aparatus naudojantiems asmenims. Aukšto slėgio vandens srove veikiantis tarpdančių irigatorius tinka kruopščiai breketų, protezų tiltelių ar implantų priežiūrai, kuomet ypač svarbu tinkamai išvalyti maisto likučius. Irigatoriai gali padėti kovoti ir su kraujuojančiomis dantenomis: žemo slėgio vandens srovė masažuoja dantenas, taip jas stiprindama.

Vandens irigatorius naudojamas ir dantų balinimui. Pirmiausia, naudojant aukšto slėgio vandens srovę, pašalinamos pigmentinės apnašos. Antra, dalis balinimui skirtų irigatorių turi balinimo technologiją, kuri vandenį sumaišius su specialia balinančia tablete, padeda saugiai atkurti dantų baltumą.

Norint atsakyti į klausimą, kuris irigatorius yra geriausias irigatorius būtent jums, reiktų atsižvelgti į kelis parametrus. Pirmiausia, mobilumas. Nors stacionarus irigatorius dažniausiai turi didesnę talpą ir yra galingesnis, bevielis burnos irigatorius puikiai tiks mėgstantiems keliauti, nes šį prietaisą galėsite pasiimti kartu su savimi. Pastarasis dantų irigatorius kaina skiriasi nuo stacionaraus – bevieliai įrenginiai yra pigesni. Siekdami įsigyti burnos irigatorius pigiau, sekite sopo.lt naujienas: mūsų parduotuvėje irigatorius, kaina mažesne nei kitur, įsigysite specialių pasiūlymų metu. 
Rodoma 1 - 8 iš 17