Produktų filtras

Fotoepiliatoriai

Fotoepiliatorius – malonus būdas atsisveikinti su nemaloniais plaukeliais

Nuo tradicinių skutimosi peiliukų, depiliacijos vašku ar cukrumi iki elektroepiliacijos ar plaukelių šalinimo lazeriu – šiais laikais plaukelių šalinimo metodų yra neįtikėtinai daug. Bet kaip išsirinkti būdą, kuris labiausiai tiks būtent jums?

Siekiant atrasti jums tinkamiausią plaukelių šalinimo metodą, reiktų atsižvelgti į kelis aspektus. Pirmiausia, pagal sukeliamą skausmą šiuolaikiniai plaukelių šalinimo metodai yra skirstomi į dvi grupes: skausmingus arba ne. Pir...

Fotoepiliatorius – malonus būdas atsisveikinti su nemaloniais plaukeliais

Nuo tradicinių skutimosi peiliukų, depiliacijos vašku ar cukrumi iki elektroepiliacijos ar plaukelių šalinimo lazeriu – šiais laikais plaukelių šalinimo metodų yra neįtikėtinai daug. Bet kaip išsirinkti būdą, kuris labiausiai tiks būtent jums?

Siekiant atrasti jums tinkamiausią plaukelių šalinimo metodą, reiktų atsižvelgti į kelis aspektus. Pirmiausia, pagal sukeliamą skausmą šiuolaikiniai plaukelių šalinimo metodai yra skirstomi į dvi grupes: skausmingus arba ne. Pirmajai grupei dažniausiai priskiriami tie metodai, kuriais plaukeliai raunami: depiliacija vašku, cukrumi, elektroepiliacija ar tiesiog rovimas epiliatoriumi. Tuo tarpu prie neskausmingų priemonių priskiriamos tos, kurios nesukelia visai jokio arba sukelia tik nedidelį odos dirginimą: tai skutimosi peiliukai, depiliaciniai kremai, fotoepiliatoriai, plaukelių šalinimas lazeriu.

Kitas aspektas, į kurį reiktų atsižvelgti, yra procedūros ilgalaikiškumas. Neskausmingi metodai dažniausiai yra ir gana trumpalaikiai. Pavyzdžiui, skutimasis peiliuku ar plaukų šalinimas depiliaciniu kremu plaukelius padeda pašalinti vos keletui dienų. Tuo tarpu skausmingesni metodai dažniausiai užtikrina ilgiau išsilaikantį rezultatą: depiliacija vašku ar cukrumi bei plaukelių rovimas epiliatoriumi leidžia apie plaukelių šalinimą pamiršti iki 2–4 savaičių. Yra metodų, kurie puikiai suderina ilgalaikiškumą ir neskausmingą procedūrą, pavyzdžiui, fotoepiliatoriai. Kokybiškas fotoepiliatorius ir keletą kartų namie pakartota procedūra leidžia apie plaukelius pamiršti iki 2 metų. Panašų ilgalaikį efektą sukuria ir epiliacija lazeriu bei elektroepiliacija, tačiau šių procedūrų, kitaip nei pasirenkant footoepiliatorius, nerekomenduojama atlikti namie. 

Galiausiai renkantis jums labiausiai tinkamą plaukelių šalinimo priemonę, reiktų atsižvelgti į kainą. Nors vienkartiniai skutimosi peiliukai ar depiliaciniai kremai yra priskiriami pigiausiems metodams, šie būdai nėra ilgalaikiai ir dažniausiai sukuria nemažai atliekų, todėl šiais laikais traukiasi iš populiariausiųjų sąrašo. Norintiems efektyviausių rezultatų namie, rekomenduojama investuoti į brangiau kainuojančias, tačiau ilgalaikes priemones. Pavyzdžiui, fotoepiliatorius, kaina ne itin daug besiskiriantis nuo kokybiško epiliatoriaus, leidžia šalinimo procedūrą atlikti namie ir plaukelių atsikratyti bent porai metų. Norėdami atrasti, kuris geriausias fotoepiliatorius tiks būtent jums, apsilankykite sopo.lt internetinėje parduotuvėje – čia jūsų laukia didelis grožio ir sveikatingumo priemonių asortimentas.

Rodoma 1 - 3 iš 3