Produktų filtras

Bekontakčiai

Termometrų rinkos ateitis – bekontakčiai termometrai
Laikas pamiršti sunkiai „nupurtomus“ ir ilgai temperatūrą matuojančius termometrus. Šiais laikais kūno temperatūrą pamatuoti galima vos per 1 sekundę. Užtenka savo namų vaistinėlėje turėti pastarųjų metų termometrų rinkos naujovę – bekontaktį termometrą.

Bekontaktis termometras – tai temperatūros matavimo prietaisas, temperatūrą nustatantis infraraudonaisiais spinduliais. Pagrindinis jo privalumas – greitis: skaitmeninis bekontaktis termometras temperatūrą pamatuoti gali per 1-3 sekundes. ...
Termometrų rinkos ateitis – bekontakčiai termometrai
Laikas pamiršti sunkiai „nupurtomus“ ir ilgai temperatūrą matuojančius termometrus. Šiais laikais kūno temperatūrą pamatuoti galima vos per 1 sekundę. Užtenka savo namų vaistinėlėje turėti pastarųjų metų termometrų rinkos naujovę – bekontaktį termometrą.

Bekontaktis termometras – tai temperatūros matavimo prietaisas, temperatūrą nustatantis infraraudonaisiais spinduliais. Pagrindinis jo privalumas – greitis: skaitmeninis bekontaktis termometras temperatūrą pamatuoti gali per 1-3 sekundes. Be to, kaip ir bet kuris kitas skaitmeninis termometras, bekontaktis termometras dažniausiai turi karščiavimą signalizuojančią garsinio ir vizualinio efekto funkciją, automatiškai išsijungia nenaudojamas, yra ypač tikslus. Dėl galimybės pamatuoti temperatūrą be jokio prisilietimo, ši termometrų rūšis ypatingai išpopuliarėjo pandemijos metu įvairiose bendrojo naudojimo patalpose – oro uostuose, biuruose ar ligoninėse.

Bekontakčiai termometrai skirstomi į du pagrindinius tipus: matuojančius odos paviršiaus temperatūrą kaktoje, virš laikinosios arterijos, bei nustatančius temperatūrą ausies ertmėje. Pirmasis, kaktos temperatūrą fiksuojantis termometras, per atstumą gali neįtikėtinai greitai ir tiksliai nustatyti bet kurio šeimos nario karščiavimą. Dėl lengvo naudojimosi šis nuotolinis termometras yra ypač pamėgtas tėvų: infraraudonųjų spindulių termometras yra tinkamas naudoti vyresniems nei 3 mėnesių kūdikiams bei juo lengva pamatuoti net ir judriausio vaiko temperatūrą.

Antrasis tipas – ausies termometrai – matuoja ausies būgnelio ir kanalo audinių temperatūrą. Šis termometras puikiai tiks vyresniems nei 6 mėnesių vaikams bei suaugusiems. Svarbu žinoti, jog šis termometras tiksliai nepamatuos vingiuotu ausų kanalu pasižyminčių ir daug ausų sieros išskiriančių žmonių temperatūros.

Abejojant, ar verta investuoti į brangiau kainuojantį bekontaktį termometrą, verta apsvarstyti ir tai, jog šie prietaisai namie pasitarnaus ne tik karščiavimo identifikavimui. Nuo aplinkos ar paviršiaus šilumos iki motinos pieno, vonios vandens ar gaminamo maisto temperatūros: visa tai per 1-3 sekundes pamatuoti gali kūno temperatūrai matuoti skirtas bekontaktis termometras. Kaina, už kurią įsigysite ne tik ligos atveju ilgus metus tarnausiantį termometrą, atitinka šio prietaiso funkcionalumą. Prenumeruokite sopo.lt naujienas ir pirmieji sužinokite apie akcijas, kurios jūsų laukia sopo.lt: čia bekontaktis termometras, akciją pritaikius specialių pasiūlymų metu, kainuos ženkliai mažiau.
Rodoma 1 - 8 iš 8